אצלנו ניתן לממש ולבצע כל חלום !

בימים אלו, בהם מדיה דיגיטלית ורשתות חברתיות הם מרכז העניינים, יצירת תוכן איכותי הוא שם המשחק, וסוד ההצלחה.
בין אם מדובר בוידאו למטרות שיווק ויצירת תדמית או קליפ למטרות אישיות, בסופו של דבר התוכן האיכותי ביותר, הוא זה שמקבל את החשיפה המגיעה לו!
תופתע/י לגלות, כי גם לך יכול להיות תוכן איכותי שיזכה לתפוצה המתאימה, ויגיע לקדמת הבמה.
אנו מתמחים בהפקה ויצירת וידאו, נלווה אותך החל מהצעד הראשון, עד ליום המיוחל בו תקבל את המוצר המוגמר עליו אתה חולם.

הפקת קליפים לבת מצווה היא לא עסק לחובבנים! אם תמיד חלמתם על אירוע מושלם, כדאי שתכירו את מחלקת הפקות הוידאו שלנו. אתם הולכים להיות הכוכבים בסרט של עצמכם, קליפ לאירוע שלך הוא לא "עוד גימיק", אלא ממש מרכז האירוע כולו. אנו נייצר עבורך תוכן עם מסר, משמעות והמון יצירתיות שלא תתביישו להתגאות בו בכל שלב בחיים. קליפ בת / בר מצווה שנעשה בצורה מקצועית יכול לשדרג את האירוע בכמה רמות ולהביא לכך שהאורחים לא יפסיקו להחמיא גם הרבה אחרי האירוע. אפשר להפוך אותך לכוכבי טלוויזיה אמיתיים, לזמרים מפורסמים. ניתן לשלב אותך בכל מקום שרק חולמים עליו על גבי מסך ירוק, או לגרום לכל בני המשפחה להיות שחקנים ליום אחד. בימים אלו שטכנולוגיית הצילום מתפתחת כל שעה, ומשפיעה על איכות התמונה שמתקבלת על גבי הצג, איכות HD הוחלפה ל4K ומצלמות DSLR הוחלפו למצלמות ללא מראה. המחלקה מחזיקה בציוד המתקדם ביותר בתחום ההפקות. החל במחשבי העריכה שמסוגלים לייצר כל אפקט ורעיון מקורי, ועד למצלמות וידאו מהתקדמות והיקרות כיום, אשר משמשות את תעשיית הסרטים וההפקות המקצועיות בהוליווד.
כל אלו מאפשרים לנו להוציא את התוצאה הטובה ביותר עבורך.

פרסומת, היא אחד הכלים הכי חשובים לעסקים כיום.. תחילת תהליך יצירת פרסומת מתחיל מתסריט. התסריט צריך להיות איכותי ולהכיל קטעים שימשכו את תשומת לב הצופה (לפחות לחמש השניות הראשונות) כדי להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר, הרי המטרה היא למכור בסופו של יום! בתסריט מודרני נהוג להוסיף כלים פסיכולוגיים המשפיעים על המוח בצורה כזאת או אחרת. בתסריט קלאסי נהוג להראות אותנטיות, להוסיף ממליצים וכדומה… לאחר התסריט, עובדים על ההפקה, בחירת לוקיישן לצילום, צוות טכני ואומנותי מבצע, כדי שהפרסומת תיעשה בזמן הקצר ובצורה הטובה ביותר. אחרי שכל התשתית מוכנה אפשר להתחיל לצלם. זה כיף לראות את השיווק של העסק שלך לפני כולם דרך המוניטור ביום צילום. בהתחלה זה נראה טיפה מסורבל אבל אז מכניסים את החומרים לעריכה, כאן הקסם קורה! העריכה היא חלק בלתי נפרד מפרסומת, שם אפשר לעשות הכל. אנו דואגים ליצור קטעי סאונד, קריינות, אנימציות ואפקטים מיוחדים שיאפיינו את אופי המוצר אותו אתה מעוניין למכור. לסיום, הפרסומת נראית כל כך טוב! לא תאמינו שזה שלכם.

נגן וידאו

אם אתם אמנים בתחילת דרכם או כאלו שמאחוריהם רזומה עשיר של תוכן שכבר יצרתם לעצמכם, אתם בטח יודעים שחלק נכבד בשיווק שלכם הוא קליפים, והם חלק בלתי נפרד מהדרך המקצועית שלכם להכרה והצלחה. הקליפים מביאים ביטוי ויזואלי ליצירה שלכם ובכך נותנים לה כלים נוספים להתפשט ולהגיע לקהלים חדשים. צפיה בקליפ היא חוויה כפולה המבוססת על האזנה, צפייה וקריאה, כל אלו מאפשרים לצופה לספוג כמות מידע גדולה יותר עליכם ועל היצירה שלכם. אנו נעשה היכרות אודות יצירותיכם וחוזקותיכם לפני הצילומים. אלו יעזרו לנו לתרגם את כישוריכם לסאונד ומראה שיכללו בוידאו שלכם הקליפ שנפיק עבורכם יאפשר לכם להגדיל את החשיפה שלכם וכך היצירה שלכם תקבל ווירליות גדולה יותר אם השקעתם ביצירה? השקיעו גם בהפקת קליפים. הנראות שלכם כאמנים כלפי חוץ היא מאד חשובה, לכן המיתוג שאתם מייצרים לעצמכם מבוסס בין היתר על הנצחה של היצירות שלכם. כשאתם משקיעים ביצירה שלכם בהפקת קליפ, הנוכחות שלכם הופכת למשמעותית יותר. כמו כן, הנראות התקשורתית שלכם חשובה מאד למעמד ולהתקדמות שלכם כאמנים, וניתן לבסס אותה בין היתר באמצעות הפקת קליפים. קליפ טוב מעביר מסר ברור של אופי האמן לקהל שלו, וכך יוצר חיבור חזק יותר עימו.

תשמחו לגלות שגם אתם יכולים ליצור וידאו שמתאים לתקציב העומד לרשותכם,
צרו קשר לשיחת יעוץ חינם!

[Total_Soft_Gallery_Video id="2"]

קליפ לבת מצווה \ בר מצווה .

הפקת קליפים לבת מצווה היא לא עסק לחובבנים! אם תמיד חלמתם על אירוע מושלם, כדאי שתכירו את המחלקת הפקות הוידאו שלנו אתם הולכים להיות הכוכבים בסרט של עצמכם, קליפ לאירוע שלך הוא לא "עוד גימיק", אלא ממש מרכז האירוע כולו. אנו נייצר עבורך תוכן עם מסר, משמעות והמון יצירתיות שלא תתביישו להתגאות בו בכל שלב בחיים. קליפ בת / בר מצווה שנעשה בצורה מקצועית יכול לשדרג את האירוע בכמה רמות ולהביא לכך שהאורחים לא יפסיקו להחמיא גם הרבה אחרי האירוע. אפשר להפוך אותכם לכוכבי טלוויזיה אמיתיים, לזמרים מפורסמים. ניתן לשלב אותכם בכל מקום שרק חולמים עליו על גבי מסך ירוק, או לגרום לכל בני המשפחה להיות שחקנים ליום אחד. בימים אלו שטכנולוגיית הצילום מתפתחת כל שעה, ומשפיעה על איכות התמונה שמתקבלת על גבי הצג, איכות HD הוחלפה ל4K ומצלמות DSLR הוחלפו למצלמות ללא מראה. לשם כך המחלקה מחזיקה בציוד המתקדם ביותר בתחום ההפקות. החל במחשבי העריכה שמסוגלים לייצר כל אפקט ורעיון מקורי ועד למצלמות וידאו מהתקדמות והיקרות כיום אשר משמשות את תעשיית הסרטים וההפקות המקצועיות בהוליווד.
כל אלו מאפשרים לנו להוציא את התוצאה הטובה ביותר עבורך שלא הייתה מביישת שום קליפ ב MTV.